Nie byłabym sobą gdybym była inna. EDYTA BARTOSIEWICZ

Edyta Bartosiewicz

Nie byłabym sobą gdybym była inna

I tym co ja postuluję jest zwracanie uwagi nie na to co jest, a na to, czego nie ma. Ściemniać nie jest to samo co kręcić. Kolejny meaning: nie chodzi o życie w kłamstwie, ale o to, że narratorka skłąmała komuś kogo kochała i wychodzi z założenia, że ta druga osoba nie uwierzy jej nigdy więcej, pomimo tego, że może powedzieć kiedyś prawdę. Dopiero uświadomienie sobie, na ile różnych sposobów można dany temat nakręcić, namalować czy wyrzeźbić pozwala nam świadomie zwrócić uwagę na sposób, który wybrał artysta i zrozumieć dlaczego go wybrał. I tysiące lat ludzi nie zastanawiało dlaczego. I kilka przykładowych, profesjonalnych analiz. Nie byłoby to już takie mocne — po prostu, wydeklamowana do słuchawki kwestia.

Next

Nails tale : Nie byłabym sobą gdybym była inna czyli kolejne BB

Nie byłabym sobą gdybym była inna

To Underwood rozmawia przez telefon, jego przydupas jest tu bierny. Kto oglądał serial, ten wie, że fragment ten pochodzi ze sceny, w której Stamper dał ostateczny dowód swojej lojalności wobec Underwooda po pewnych wcześniejszych zawahaniach. Tysiące lat jabłka spadały z drzewa. Co wynika z tego przydługiego wstępu? Nie chodzi o życie w kłamsitwei, ale o kłamstwo dzięki któremy można osiągnąć coś dla Siebie. Aż w końcu takim jabłkiem dostał w głowę Isaac Newton… z tym jabłkiem to podobno Newton naściemniał.

Next

EDYTA BARTOSIEWICZ

Nie byłabym sobą gdybym była inna

Także ruch telefonem pozornie jest zbędny. Dla Anglików podwórkowa proza, ale tak jest w idiomie. Ten utwór należy do ścieżki dźwiękowej: , karolinam92: Kolejny meaning: nie chodzi o życie w kłamstwie, ale o to, że narratorka skłąmała komuś kogo kochała i wychodzi z założenia, że ta druga osoba nie uwierzy jej nigdy więcej, pomimo tego, że może powedzieć kiedyś prawdę. Chciałem raczej zwrócić uwagę, że 10 sekund które widzimy na ekranie jest rezultatem olbrzymiej ilości decyzji, jakie muszą podjąć twórcy filmu: w którym momencie czasu akcji dać tą scenę? Po co w kadrze ten nieszczęsny Stamper? Problem polega na tym, że gdy czytamy taką analizę, wydaje nam się, że jest to coś oczywistego. Nawet, jeżeli sam artysta dokonał tego wyboru nieświadomie.

Next

Edyta Bartosiewicz

Nie byłabym sobą gdybym była inna

I have lost in my lies just. Ten sam temat, dwa różne obrazy. W tym czasie Underwood robi pauzę, zmienia położenie telefonu i dopiero wtedy pozdrawia Heather Dunbar. I wouldn't be me, Would I? Oh no, I don't feel guilty absolutely, I wouldn't be my self if I were different. Podstawy o kompozycji kadru, pracy kamery, montażu itp. .

Next

Edyta Bartosiewicz

Nie byłabym sobą gdybym była inna

W jakim miejscu powinna się rozgrywać? Zwróć jeszcze uwagę, że drugie ujęcie pokazuje Franka widzianego z miejsca w którym stoi Stamper, jakby jego oczami. Nie, nic tu nie ma ukrytego. You won't have known never What truth, what truth, so what lie is. You won't have known never What truth, what truth, so what lie is. Po pierwsze, zwróćmy uwagę na to co dzieje się w siódmej sekundzie: następuje cięcie i zmiana ujęcia. Właśnie od tej płyty stałam się członkiem zespołu i sama zaczęłam grać na gitarze. Brzmi to zapewne jak stek banałów, ale te największe banały mają to do siebie, że zazwyczaj nie zdajemy sobie z nich sprawy — aż tak są oczywiste.

Next

„Gdybym nie była sobą, to bym była inna”, czyli jak podchodzić do sztuki

Nie byłabym sobą gdybym była inna

Który motyw muzyczny dać w tle? And 'till I say you any thing I invented it surely. Stamper przekazuje słuchawkę szefowi, który przyjmuje ją, spogląda na pomocnika i zwraca się do swojej rozmówczyni. Ujęcie ich obu podkreśla, że znowu są w jednej drużynie. O to właśnie chodzi, że nie! Weszliśmy do Studio Buffo, usiedliśmy w kółku i w takim pomieszczeniu nagraliśmy 12 piosenek. To ten gość, który udowodnił, że starożytni Grecy nie mieli pojęcia o tym, jakie temperatury panują wysoko nad ziemią. Idźmy dalej: na początku w kadrze znajdują się dwie postacie: Underwood i jego lewa od lewizny, w której mu pomaga ręka — Dough Stamper.

Next