همستر. نگهداری از همستر/اصول نگهداری از همستر

نگهداری از همستر/اصول نگهداری از همستر

همستر

همستر می تواند زایمان خود را عقب بیندازد نوع کوتوله ی همستر قادر است تولد جنین های داخل شکم خود را عقب بیندازد. عوض نمودن بیش از این باعث برهم زدن آرامش همستر خواهد شد. آنها جزو پستانداران هستند، اما در گروه جوندگان طبقه بندی می شوند. عوض نمودن بيش از اين باعث برهم زدن آرامش همستر خواهد شد. طول عمر : حدود 2-3 سال. قفس هاي سيمي، قفس پلاستيکي و آکواريوم. بررسی نژادهای همستر این موجودات جذاب و جالب، دارای حس بینایی ضعیفی هستند ولی حس شنوایی و حس بویایی خیلی خوبی دارند.

Next

6 نکته مهم هنگام خرید همستر

همستر

از نژادهای فوق عمومی ترین همستر جهت نگهداری همستر طلایی است. مقداری تونل و لوله مثل لوله دستمال توالت نیز مفید است. لازم است مکان قفس در خانه در محل مناسب انتخاب گردد. لذلك دائما ما ننصح بالاهتمام بتطعيمات القطط بشكل دوري حيث أن العدوى تحدث للقطط في أي عمر لكنها تنتشر بشكل أكبر في القطط الصغيرة في عمر اكبر من 6 أسابيع. همچنین در صورت اینکه عصبانی شوند، ممکن است صاحب خود را گاز بگیرد. همچنین همستری که بدلیل محیط نامناسب زندگی و یا صداهای اضافی تحت فشار قرار دارد اغلب اوقات آشفته بوده و تمایل به گاز گرفتن در او بیشتر است.

Next

ساخت اسباب بازی جالب برای همستر

همستر

همستری که خریداری می کنید باید در جایی مناسب و تمیز برای فروش باشند خانه همستر دو نوع خانه مخصوص همستر رایج میباشد. پوشش خز این نژادهای همستر به رنگ قهوه ای مایل به زرد است و لکه های سفید رنگی را فقط در بالای چشم ها دارند و دارای شکم سفیدی می باشند. فعاليت بدني : اگر يک چرخ داخل قفس هَمستِر باشد تمام نيازهاي بدني او را تأمين خواهد کرد همچنين مي توان دوسر قوطي هاي کنسرو را بريد و در اختيار حيوان قرار داد. برای آشنایی بیشتر با این موش کوچک و دوست داشتنی، از شما دعوت می کنیم تا در ادامه با روزیاتو همراه باشید. همستر از خانواده جوندگان است،همستر همه چيزخوار omnivorous است و به اين جانور مي توان ميوه، سبزيجات و دانه ها را هم بغير از غذاهاي اصلي بعنوان غذا داد. از خرید همسترهایی که بی حال و ساکت می باشند اجتناب ورزید و آنها باید زبل، کنجکاو و فعال و از همه همتر هوشیار باشند البته در ساعت بیداری یعنی غروب به بعد. موقع انتخاب همستر به رفتار و شرايط آنها دقت کنيد.

Next

همستر جونده ای دوست داشتنی

همستر

اهلي نمودن به زمان و بردباري نياز دارد. همستر های چینی نیز مانند دیگر همسترها، در شب فعال هستند. اسم همستِر برگرفته از کلمه آلماني Hamstern به معناي انبار دهنده مي باشد و اين نام را به دليل اينکه هَمستِر غذايش را در کيسه لپهايش حمل مي کند بر او نهاده اند. اين حيوان هر شش ماه يکبار بايد توسط دامپزشک معاينه شود و داروي انگلي لازم براي آن تجويز شود. ابتدا به همستر اجازه دهید به محیط جدید خو بگیرد. هل القطط الشيرازي تسبب امراض؟ وماهي الأمراض التي تسببها القطط للإنسان وغيرها من الأسئلة التي تصلنا يوميا عن القطط وأمراضها و امكانية انتقال هذه الأمراض للإنسان.

Next

نگهداری از همستر/اصول نگهداری از همستر

همستر

با این حال، ده نوع از همسترهای روبو وجود دارند که همه آنها، کمی با یکدیگر تفاوت دارند. یاید فضای در نظر گرفته شده به ازای هریک هَمستِر ۱۸ س. هم چنین بیدار کردن همستر و ترساندن آن موجب ناراحتی او میشود و این امکان وجود دارد که همستر دست شما را گاز بگیرد. همستر روبرووفسکی، به عنوان یک حیوان خانگی، برای کودکانی که به نگهداری و پرورش همسترها تمایل نشان می دهند، مناسب نیست. نام علمی آنها Phodopus cambelli است و قدی بین 8 تا 11 سانتی متر دارند و معمولا از همستر سوری کوچکتر هستند. کف جعبه را مي توانيد با چيزي نرم مثل دستمال کاغذي بپوشانيد. محاسن نگهداری همستر در خانه: برای نگهداری همستر در خانه فضای کمی نیاز است 1.

Next

همه چیز درباره همسترها و روش نگهداری همستر در خانه

همستر

مرض القوباء الحلقية من الأمراض التي تسببها القطط للإنسان, حيث توجد فرصه كبيرة لإنتقال المرض من القطة إليك في حالة أنك من مربي القطط وحدثت اصابة لقطتك بهذا المرض. پوشش بدن بايد تميز بوده و به آن مدفوع حيوان نچسبيده باشد. براي آبخوري حيوان نيز مي توان از يک بطري با سري که بتواند حيوان به راحتي از آن آب بخورد استفاده نمود. اصول نگهداري از همستر منشاء : کشف هَمستِر به قرون وسطي در جنوب اروپا باز مي گردد. ستستمر الأعراض لمدة 10 أيام إلى 30 يوم بحد أقصى وقد تختفي الأعراض بدون اعطاء أي علاج للكلب.

Next

همه چیز درباره همسترها و روش نگهداری همستر در خانه

همستر

اين ايده خوبي است که در هر زمان مقدار کمي غذا بريزيم و اجازه دهيم همستر تقريبا ظرف غذاي خود را قبل از اينکه دوباره غذا بريزيد خالي کند. يايد فضاي در نظر گرفته شده به ازاي هريک هَمستِر 18 س. هنگامی که می خواهید شام همستر را تثبیت کنید، اعتدال و تنوع را در رژیم غذایی حیوان خانگی خود رعایت کنید. همچنین بیدار کردن همستر و ترساندن آن موجب ناراحتی او می شود و این امکان وجود دارد که همستر دست شما را گاز بگیرد ولی گاز گرفتن معمولا بر اثر اضطراب و ترس او می باشد. بايد قفس را بصورت هفتگي شست و شو کرد.

Next

همستر

همستر

. به هیچ عنوان با زور و اعمال قدرت رفتار مورد نظر خود را بر همستر تحمیل نکنید. از این رو، با جویدن مداوم سعی در کوتاه نگه داشتن دندان های خود دارند. هَمِستِرها دارای حس بینایی بسیار ضعیف و در عوض خس بویایی و شنوایی عالی هستند. چون همستِرها در طول روز خوابند وشبها به فعاليت مي پردازند ، بهتر است قفس آنها را جايي خارج از اتاق خواب قرار داد.

Next